O nás

Jsme Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Kamarád se sídlem v Jihlavě, naše činnost spočívá především v celoroční práci s dětmi. Naše oddíly mají pro rok 2023 zatím 94 členů.


Co děláme?

Nový airsoftový oddíl se schází na tankodromu Pístov. Schůzky pro rok 2023/2024 budou probíhat každé úterý a každou lichou neděli . Výpravy oddílu Highlander 3rd se konají nepravidelně, po domluvě se členy.

Náš turistický oddíl se vydává jednou za měsíc na víkendové i vícedenní výpravy, pořádáme jednodenní akce. I když máme svojí základnu nedaleko Lovětína u Batelova, snažíme se poznávat vzdálenější kouty naší republiky. 

Na výpravách nehrajeme pouze dobrodružné hry, ale věnujeme se zajímavým dovednostem, které rozvijí přirozenou inteligenci i tvůrčí činnost jak kolektivní, tak individuální. Máme rádi přírodu, sport, ale i rukodělnou činnost.

Každoročně v červenci organizujeme 2 běhy letních stanových táborů na naší základně v Lovětíně u Batelova. Veškeré aktivity nevytváříme pouze pro členy naší skupiny, ale rádi přivítáme kohokoli, kdo má rád příjemné prostředí, přátelskou společnost, ale i dnes již vzácnou klidnou a čistou přírodu. 

Naši vedoucí

Naši vedoucí a instruktoři jsou zkušený kolektiv kvalifikovaný pro práci s dětmi pod hlavičkou Pionýra, v souladu se standardy MŠMT. Jsme dobrovolníci, kteří svou energii nevydávají pro peníze, ale pro radost práce s dětmi. Vedoucí i instruktoři pracují bez nároku na finanční odměnu.

Během našich akcí je vždy přítomen zdravotník. V neposlední řadě se o nás starají naše skvělé kuchařky a kuchaři.

Veškeré finance skupiny jsou využity na modernizaci stávajících prostor a vybavení.


Registrační formulář

Pro nové členy - registrační formulář ke stažení a k vytisknutí zde.