O nás

Jsme Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Kamarád se sídlem v Puklicích, naše činnost spočívá především v celoroční práci s dětmi. Naše oddíly mají pro rok 2024 zatím 112 členů.


Co děláme?

Airsoftový oddíl Highlander 3rd

Airsoftový oddíl se schází na tankodromu Pístov. Schůzky pro rok 2023/2024 budou probíhat každé úterý a každou lichou neděli. Výpravy oddílu Highlander 3rd se konají nepravidelně, po domluvě se členy.

Turistický oddíl Kamarád

Turistický oddíl se vydává jednou za měsíc na víkendové i vícedenní výpravy, pořádáme jednodenní akce. I když máme svojí základnu nedaleko Lovětína u Batelova, snažíme se poznávat vzdálenější kouty naší republiky. 

Na výpravách nehrajeme pouze dobrodružné hry, ale věnujeme se zajímavým dovednostem, které rozvijí přirozenou inteligenci i tvůrčí činnost jak kolektivní, tak individuální. Máme rádi přírodu, sport, ale i rukodělnou činnost.

Oddíl moderních deskových her

Oddíl moderních deskových her se schází každý lichý čtvrtek od 16:00 do 19:00 v klubovně Hodiny H v Pelhřimově. Oddíl se zaměřuje na deskové hry s různorodými příběhy.

Tábory

Každoročně v červenci organizujeme 2 běhy letních stanových táborů na naší základně v Lovětíně u Batelova. 


Veškeré aktivity nevytváříme pouze pro členy naší skupiny, ale rádi přivítáme kohokoli, kdo má rád příjemné prostředí, přátelskou společnost, ale i dnes již vzácnou klidnou a čistou přírodu. 

Naši vedoucí

Naši vedoucí a instruktoři jsou zkušený kolektiv kvalifikovaný pro práci s dětmi pod hlavičkou Pionýra, v souladu se standardy MŠMT. Jsme dobrovolníci, kteří svou energii nevydávají pro peníze, ale pro radost práce s dětmi. Vedoucí i instruktoři pracují bez nároku na finanční odměnu.

Během našich akcí je vždy přítomen zdravotník. V neposlední řadě se o nás starají naše skvělé kuchařky a kuchaři.

Veškeré finance skupiny jsou využity na modernizaci stávajících prostor a vybavení.


Registrační formulář

Pro nové členy - registrační formulář ke stažení a k vytisknutí zde.